MİCROLİFE HIZLANDIRIR

Microlife, organik atıkların giderimini sağlar, tarım ve hayvancılıkta verimi doğanın kendi yöntemini kullanarak hızlandırır.

Microlife ürün gamı, doğanın kendini yenilemesi ve geliştirmesi süreçlerinden esinlenerek yaratılan, bakteriyel ürünleridir.

Her Microlife formülündeki mikroorganizmalar doğadaki benzer ortamlardan seçilip izole edilir. Genetik yapılarıyla asla oynanmaz. Doğal seçilimle geliştirilip üretildikten sonra tekrar aynı ortamlarda uygulanmak üzere formüle edilip ürün halinde getirilirler

Bu şekilde üretilen ürünlerimiz fosseptikler, mobil tuvaletler, yağ tutucular, atıksu arıtma tesisleri ve benzeri bir çok alanda kokuların giderilip artıma verimliliğinin artırılmasında kullanılır. Microlife’ın kullanım alanı sadece atıklarla sınırlı kalmayıp tarımda ve hayvancılıkta verimin artırılması, büyümenin hızlanması ve hastalıkların önlenmesi gibi geniş bir yelpazeye yayılır.

Herşey Microlife ile başladı

 

Mikroorganizmalar doğada yaşamı başlattı. 1993 yılında bizim için de herşey Microlife ile başladı. Kimyasal ürünlere alternatif olabilecek doğa üzerinde olumsuz etki bırakmayan temizlik ve bakım formüllerini iş ortaklarımıza ve tüketiciye sunmak üzere başladığımız faaliyetimizle bugünkü Kazancı Çevre Tekniği’nin temelini attık.

1955’den beri üretimle iç içe olan bir ailenin geleneğini şimdi de Kazancı Çevre Tekniği olarak sürdürmekteyiz. Bu geleneğin bir parçası olarak 25 yıldan uzun bir süredir Türkiye’de üretip Dünya’ya satan bir şirket olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geriye baktığımızda dünyanın 5 kıtasında, Türkiye’den Avustralya’ya kadar iş ortaklarımız ve tüketiciler için doğaya ve insana kazandıran çözümler üretmiş olmaktan gurur duyuyoruz.

Çeyrek asırdır ürettiğimiz mikroorganizma temelli ürünlerimiz ve Microlife ürünlerini tercih eden iş ortaklarımız sayesinde tonlarca zararlı kimyasalın kullanımına engel olduk. Sadece Türkiye’de değil aralarında Nijerya’nın da bulunduğu Dünya’nın birçok ülkesinde toprağa ve suya petrol bulaşması sonucu meydana gelen çevre kirliliğini mikroorganizmalarımızla temizledik.

İnsanlığın çevre üzerindeki etkisinin sadece atıklarıyla olmadığını görüyoruz. Son yıllarda gittikçe artan gıda ihtiyacını karşılamak için kullanılan tarım ve hayvancılık kimyasallarına Microlife ürünleri ile doğa dostu bir alternatif getirebileceğimizi biliyor ve bunun için çalışıyoruz. Bitki büyümesini teşvik eden, bitki ve hayvan hastalıklarını önleyen mikroorganizmalarla artık daha verimli ve doğaya daha dost çiftçilik bizim için çok yakın.

SERTİFİKALARIMIZ